Aktivity DHZ

Leto 2015 DHZ
V prílohe článku si môžete prečítať naše aktivity (PDF)

Poďakovanie DHZ
Dňa 10.07.2011 naš Dobrovoľný hasičský zbor pomáhal pri povodni v meste Dolný Kubín a to priamo pri vyčerpávaní vody z pivničných priestorov novej budovy RUFÍN. Nakoľko sú to nováčikovia, patrí im veľké poďakovanie.

Súťažné aktivity DHZ
Dňa 11.06.2011 - Turíčna zábava vo Vyšnom Kubíne a súťaž nášho družstva so susednými obcami

Dňa 19.6.2011 sa muži zúčastnili na súťaži v obci Párnica a 11-te miesto z mnohých súťažiacich družstiev si vyútočili 10.7.2011 na ihrisku v obci Istebné, napriek tomu že boli odvolaní na pomocné práce v podniku RUFIN v Dolnom Kubíne, kde náhly silný dážď spôsobil povodeň. Naši chlapci v plnom nasadení pomáhali čerpať vodu z pivničných priestorov spomínaného nového podniku.

Dňa 24.7.2011 sa v obci Žaškov konala súťaž významná aj pre pani starostku, na počesť jej otca, a to memoriál Ondreja Sokola, kde súťažili po prvý krát aj ženy v tomto zložení:
útok: D. Komárová, V. Spišáková
rozdeľovač: D. Slamková
hadice B: P. Morincová
strojník: T. Bajová
sanie: D. Kacová, E. Drengubiaková
Umiestnili sa na krásnom 3.mieste, a zaslúžene doniesli do obce prvý výherný pohár v krátkodobej histórií terajšieho DHZ.
Muži pohár nedoniesli ale získali 5. miesto, čo je tiež veľký úspech.
Útok :J. Slamka, M. Slamka
rozdeľovač: D. Martinko
hadice B: M. Balko
strojník: P. Kaco
sanie: A. Slamka, D. Mikeci

Keďže sme na tejto scéne ešte len nováčikovia, aj malé úspechy sú pre nás veľké, sme plný energie na ďalšie tréningy a dúfame že sa to v blízkej budúcnosti zlepší.