Súťaže dobrovoľných hasičov

21.07.2019
V Žaškove sa konala hasičská súťaž Memoriál Ondreja Sokola.

Súťažili muži, ženy a plameň.
Naši muži súťažili nasledovne: Filip Kaplánek, Dávid Kurjak,  Ivan Maťko, Marek Meško,  Nikolas Meško, Jakub Rosinský, Martin Tomaň.  Získali krásne 2. Miesto. 
Naše ženy súťažili nasledovne: Daniela Drengubiaková, Lea Mešková, Lucia Mešková, Adelka Podbrežná, Dominika Ratulovská, Nina Rosinská, a Nika Tkáčová. Taktiež získali pekné 2. Miesto. 
Do tretice súťažili naši plameniaci, ktorí mali len jednu kategóriu. Súťažili chlapci aj dievčatá. Chlapci v zložení: Ivan Jurák, Filip Kaplánek, Matúš Kvasničák, Nikolas Meško,J akub Rosinský, Martin Tomaň a  Adam Vlžák, . Do tretice získali 2. Miesto. 
Dievčatá v zložení: Bianka Frančáková, Lara Frančáková, Ema Kovalová, Lea Mešková, Lucia Mešková, Adelka Podbrežná a Barbora Vlžáková  pri veľkej konkurencii umiestnenie na prvých troch miestach nezískali, čo ich neodrádza od dalších súťaží. 

20.07.2019

V Istebnom sa konala hasičská súťaž Memoriál Ondreja Dzubáka.

Súťaže sa zúčastnili družstvá mužov a žien. 

Muži súťažili nasledovne: Vladimír Drengubiak, Andrej Janotík, Marek Grenčík, Pavol Kaco, Daniel Martinko, Ivan Maťko, Jakub Rosinský a vystriedal sa aj Marek Meško. Žiaľ sa im nedarilo a neobsadili víťazné priečky. 
Ženy súťažili nasledovne: Daniela Drengubiaková,Dominika Grísová, Zuzana Mäsiarová, Lea Mešková, Lucia Mešková, Adelka Podbrežná, Nina Rosinská a Lea Mešková. Umiestnili sa na krásnom treťom mieste.

13.07.2019

Sa v Slovanoch konala hasičská súťaž ktorej sa zúčastnili naši plameniaci. Súťažilo sa v požiarnom útoku, kde mali 2 pokusy a ten lepší rozhodoval. Vďaka ich šikovnosti a aj keď boli najmladší, tak si odniesli krásny pohár .
Súťažili v zložení: Bianka Frančáková, Lara Frančáková, Ivan Jurák,  Matúš Kvasničák, Drahuš Meško, Lucia Mešková, Adam Vlžák a Barbora Vlžáková. 
Opäť sa tešíme z ich úspechu.