Vianočné prianie

Milí spoluobčania,                                                              

 

Vianoce sú časom radosti a veselosti nielen pre deti, ktoré ich milujú, ale aj pre nás dospelých. Vône vianočného stola a vianočného stromčeka sú pre nás nezabudnuteľné, asi aj preto sa na Vianoce tak veľmi tešíme.

Vianoce však nemôžu byť iba o dobrom jedle a krásnych darčekoch, ale aj stretnutiach rodičov so svojimi deťmi, vnúčatami a blízkymi, s ktorými sa počas celého roka tak často nestretávame. Tá neopakovateľná atmosféra, ktorá patrí k Vianociam sa nedá zabudnúť.

Pozastavme sa a v duchu sa poďakujme za lásku, porozumenie, pomoc  a za prácu, ktorá  bola  vykonaná  pre  nás  všetkých.  Tešme  sa  z maličkostí a z každého úprimného úsmevu. Prežime túto vzácnu vianočnú atmosféru so šťastím, láskou a pokojom.

Milí spoluobčania, v mene svojom, celého kolektívu pracovníkov obecného úradu a poslancov obecného zastupiteľstva, Vám prajem krásne a veselé Vianoce. Nech sú sviatkami plné lásky, pokoja a oddychu. Nech je vaše srdce obklopené láskou všetkých blízkych a žiari šťastím jasne ako Betlehemská hviezda. Nech pod stromčekom nájdete veľa darčekov, ktoré vás pri srdiečku zohrejú a zažijete chvíle, na ktoré budete vždy s úsmevom spomínať. Nech tichá hudba Vám počas Vianoc znie, nech ten ďalší rok Vám zdravie, šťastie a lásku prinesie

 

                                                                                   Ing. Antonín Zámečník

                                                                                             starosta obce